Irena i Tadeusz Byrscy piszą do Czesława Miłosza – spotkanie literackie
Irena i Tadeusz Byrscy piszą do Czesława Miłosza – spotkanie literackie
Prowadzone przez dr Krystynę Kamińską oraz czytanie performatywne korespondencji Byrskich z Miłoszem w wykonaniu aktorów Marzeny Wieczorek i Artura Nełkowskiego.
Występ grupy „Teatralni” z II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie
sala 8
Data wydarzenia: 13.05.2025
Godzina: 17:00
Miejsce wydarzenia:
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta, ul. Sikorskiego 107
Rodzaj wydarzenia:
Spektakl,
Spotkanie,
Literatura