Życzenia dla strażaków

Zdjęcie do Życzenia dla strażaków

Prezydent Jacek Wójcicki złożył we wtorek słowa uznania, serdeczne podziękowania i życzenia wszystkiego najlepszego strażakom.

Jesteście zawsze pierwsi tam, gdzie zagrożone jest ludzkie życie i zdrowie, dobytek lub środowisko. Dziękuję Wam za to, także w imieniu wszystkich gorzowian – napisał w okolicznościowym liście.

Prezydent Gorzowa podziękował za każdy dzień strażackiej służby, za stałą gotowość do niesienia pomocy innym, za troskę o bezpieczeństwo mieszkańców.

Życzę Wam, by strażacka służba była dla Was źródłem zadowolenia i satysfakcji, a wszystkie akcje ratowniczo-gaśnicze kończyły się szczęśliwym powrotem do domu – napisał Jacek Wójcicki.

 

Dariusz Wieczorek
Wydział Promocji i Informacji

Fot. unsplash.com

dzień strażaka list

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.