Życzenia dla strażaków
Prezydent Jacek Wójcicki złożył we wtorek słowa uznania, serdeczne podziękowania i życzenia wszystkiego najlepszego strażakom.
Jesteście zawsze pierwsi tam, gdzie zagrożone jest ludzkie życie i zdrowie, dobytek lub środowisko. Dziękuję Wam za to, także w imieniu wszystkich gorzowian – napisał w okolicznościowym liście.
Prezydent Gorzowa podziękował za każdy dzień strażackiej służby, za stałą gotowość do niesienia pomocy innym, za troskę o bezpieczeństwo mieszkańców.
Życzę Wam, by strażacka służba była dla Was źródłem zadowolenia i satysfakcji, a wszystkie akcje ratowniczo-gaśnicze kończyły się szczęśliwym powrotem do domu – napisał Jacek Wójcicki.
Dariusz Wieczorek
Wydział Promocji i Informacji
Fot. unsplash.com
