Kondolencje
Z wielkim żalem przyjęliśmy informację o śmierci Marii Szupiluk, matki dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury Krzysztofa Szupiluka, teściowej radnej Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego Marii Szupiluk.
Łącząc się w żałobie i smutku prezydent Gorzowa Wielkopolskiego Jacek Wójcicki oraz przewodniczący Rady Miasta Robert Surowiec składają rodzinie, bliskim i przyjaciołom wyrazy szczerego współczucia.
Wydział Promocji i Informacji