Pożegnanie wakacji na sportowo
W najbliższą sobotę nadarza się okazja, aby aktywnie spędzić czas i poznać bogatą ofertę sportową naszego miasta. Na Starym Rynku w godzinach od 13 do 16 odbędzie się dziesiątą już edycja Sportowego Pożegnania Wakacji.
Kilkanaście klubów sportowych, instytucji z Gorzowa i okolic, zaprezentuje swoją działalność; przedstawi propozycję zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży na nadchodzący rok szkolny.
Odbędą się liczne pokazy artystyczne oraz loteria nagród.
To doskonała okazja, aby spróbować nowych sportów i znaleźć swoją pasję. Samo wydarzenie to świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi – przekonuje organizatorka eventu radna Halina Kunicka.
Organizator – Stowarzyszenie Sportowe Gorzów – chce w ten sposób zachęcić mieszkańców do aktywnego trybu życia.
Współorganizatorami jubileuszowej edycji Sportowego Pożegnania Wakacji są: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, Urząd Miasta oraz gorzowski MCK i OSiR.
Wydział Promocji i Informacji
Grafika: organizator SPW