Pożegnanie wakacji na sportowo

Zdjęcie do Pożegnanie wakacji na sportowo

W najbliższą sobotę nadarza się okazja, aby aktywnie spędzić czas i poznać bogatą ofertę sportową naszego miasta. Na Starym Rynku w godzinach od 13 do 16 odbędzie się dziesiątą już edycja Sportowego Pożegnania Wakacji.

Kilkanaście klubów sportowych, instytucji z Gorzowa i okolic, zaprezentuje swoją działalność; przedstawi propozycję zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży na nadchodzący rok szkolny.

Odbędą się liczne pokazy artystyczne oraz loteria nagród.

To doskonała okazja, aby spróbować nowych sportów i znaleźć swoją pasję. Samo wydarzenie to świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi – przekonuje organizatorka eventu radna Halina Kunicka.

Organizator – Stowarzyszenie Sportowe Gorzów – chce w ten sposób zachęcić mieszkańców do aktywnego trybu życia.

Współorganizatorami jubileuszowej edycji Sportowego Pożegnania Wakacji są: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, Urząd Miasta oraz gorzowski MCK i OSiR.

Wydział Promocji i Informacji

Grafika: organizator SPW

Pliki do pobrania:

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.