Męska siatkówka wraca na salony… Areny

Zdjęcie do Męska siatkówka wraca na salony… Areny

Siatkarski Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego odbędzie się w najbliższy weekend (6-7 września) w Arenie Gorzów. Do wspólnego kibicowania zaprasza prezydent Jacek Wójcicki wraz z prezesem klubu Cuprum Stilon Gorzów Tomaszem Tyclem.

W oczekiwaniu na pierwszy mecz ligowy w Plus Lidze w sezonie 2024/ 2025 gorzowskich siatkarzy Cuprum Stilon Gorzów zapraszamy na pierwsze siatkarskie emocje w ramach zaplanowanego  weekend (6-7 września)  Międzynarodowego Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta.

To pierwszy taki turniej w historii miasta i pierwszy odkąd gorzowski klub połączył siły z tym z Lubina. Drużyna  Cuprum Stilon Gorzów wraz z Areną Gorzów i Miastem wspólnie zaprasza do kibicowania. W turnieju wezmą udział cztery drużyny, trzy z Polski i jedna z Niemiec: PSG Stal Nysa, PGE GiEK Skra Bełchatów, BR Volleys z Berlina oraz gospodarze.

Do kibicowania podczas konferencji prasowej zapraszał prezydent miasta Jacek Wójcicki, który dla zwycięzców przygotował wyjątkowy puchar.

- Turniej jest zapowiedzią ligowych emocji, które rozpoczną się w Gorzowie 14 września. Jest również formą „rozgrzewki” dla kibiców przed ligowymi emocjami oraz ostatecznym sprawdzianem dla hali - podkreślił prezydent Wójcicki.

Prezes klubu Cuprum Stilon Gorzów Tomasz Tycel  zapewnił o gotowości do zmagań w najbliższym sezonie. Z kolei trener drużyny Andrzej Kowal podkreślił, ze drużyna wciąż jest w fazie „zgrywania” się, ale już widzi ogromny potencjał, a dla kibiców oznacza to wielkie emocje.

Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego zaplanowany jest w dniach 6 i 7 września w Arenie GORZÓW. Sprzedaż biletów trwa tu: https://abilet.pl/wydarzenie/karnety-cuprum-stilon-gorzow-20242025-13056.

Dla posiadaczy karnetów na sezon 2024/2025 wejście na mecze jest bezpłatne. 

Plan rozgrywek:

Piątek 6.09.2024
17:00 | PGE GiEK Skra Bełchatów vs PSG Stal Nysa
20:00 | Cuprum Stilon Gorzów vs Berlin Recycling Volleys

Sobota 7.09.2024
14:00 | Mecz o 3 miejsce
16:00 | Mecz o 1 miejsce

Wiosną bieżącego roku, w wyniku rozmów i decyzji prezydenta Gorzowa Jacka Wójcickiego nastąpiło połączenie potencjałów doczasowej drużyny Cuprum Lubin i Stilon Gorzów. Dzięki temu będziemy w sezonie 2024/2025 w Gorzowie oglądać mecze na najwyższym poziomie w PlusLidze.

Już 14 września drużyna Cuprum Stilon Gorzów zagra swój pierwszy mecz. Nasz zespół podejmie Trefl Gdańsk. Siatkarze Cuprum Stilonu Gorzów rozegrają łącznie 15 spotkań przed własną publicznością. Sezon 2024/2025 PlusLigi rozpocznie się w sobotę 14 września, w ramach rundy zasadniczej zostanie rozegranych 30 kolejek.

Wydział Promocji i Informacji
fot. Cuprum Stilon Gorzów

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.