Dzień Teatru
Prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru podziękował wszystkim Ludziom Teatru za zaangażowanie w tworzenie sztuki, która jak żadna inna bliska jest człowiekowi.
Wszystkim twórcom, aktorom, pracownikom teatrów i instytucji, którym bliskie są formy teatralne, dziękuję za dzielenie się swoją pasją i wzbogacanie nas – widzów – inspirującym doświadczeniem. Życzę Państwu satysfakcji z twórczej pracy, mądrych i docenianych spektakli oraz podziwu i uznania wiernej widowni, bo to dla Państwa największa nagroda, na którą w pełni zasłużyliście - napisał w okolicznościowym liście prezydent Wójcicki.
Wydział Promocji i Informacji
Fot. UM