Konsultacje inwestycji pn. „Prace na linii nr 363 na odcinku Skwierzyna-Międzychód”

Zdjęcie do Konsultacje inwestycji pn. „Prace na linii nr 363 na odcinku Skwierzyna-Międzychód”

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. rozpoczęły konsultacje inwestycji pn. „Prace na linii nr 363 na odcinku Skwierzyna-Międzychód”. 14 stycznia 2026 r. o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące tej inwestycji. Miejsce spotkania: Urząd Miasta , ul. Wełniany Rynek 18 (tzw. „Przemysłówka”) sala konferencyjna piętro 9.

Inwestycja ta ma kluczowe znaczenie dla skomunikowania Skwierzyny i Międzychodu z Gorzowem Wielkopolskim oraz poprawy komfortu podróży w naszym regionie. Projekt realizowany jest w ramach rządowego programu Kolej+, którego celem jest przywrócenie i usprawnienie połączeń lokalnych do 2029 roku.

 

Kontakt do organizatora spotkania:

Kierownik Projektu Kornelia Jędrusyna-Blacha

tel.: 71 75 75 149

mail: kornelia.jedrusyna-blacha@rdkprojekt.pl

 

Wydział Konsultacji, Rewitalizacji i Współpracy z NGO

 

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.