Porozmawiajmy o budżecie obywatelskim
Już w najbliższą środę, 8 listopada br. odbędzie się spotkanie podsumowujące ostatnią edycję budżetu obywatelskiego. To doskonała okazja do dyskusji o tym, co w tym roku się sprawdziło, a co należy poprawić. Weź udział w tym spotkaniu, jeżeli chcesz mieć wpływ na gorzowski budżet obywatelski!
Spotkanie odbędzie się 8 listopada o godz. 17.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta przy ul. Sikorskiego 4.
Nie możesz uczestniczyć w spotkaniu? Wypełnij ankietę tutaj
Na odpowiedzi czekamy do 12 listopada. Ankietę w wersji papierowej można wypełnić w Biurze Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji przy ul. Sikorskiego 5 (w godzinach pracy urzędu).
Biuro Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji