Masz pomysły na zmiany – przyjdź na spotkanie
Już we wtorek (8 listopada) o godz. 17:00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta przy ulicy Sikorskiego 4 odbędzie się spotkanie ewaluacyjne dla kończącej się właśnie edycji budżetu obywatelskiego. Chętnych do rozmów o tym, co się udało, a co należy poprawić, zapraszamy do aktywnego w nim udziału.
To dzięki Państwa opiniom i wspólnej dyskusji mamy możliwość wypracowania zmian, dzięki którym to narzędzie może działać coraz sprawniej. Osoby, które chcą wziąć udział w dyskusji, a nie mogą pojawić się na spotkaniu, mogą wypełnić ankietę. Na odpowiedzi czekamy do 13 listopada.
Jeśli wypełnienie ankiety w formie elektronicznej sprawi Państwu trudność, zapraszamy do Biura Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji (ul. Sikorskiego 5, I piętro).
Dziękujemy wszystkim osobom angażującym się w budżet obywatelski i już teraz zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach!
Biuro Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji