Powróć do: Seniorzy

Coraz bliżej do kolejnej edycji Gorzowskiego Tygodnia Seniora

Już w czerwcu święto gorzowskich seniorów!  

Przed oficjalną inauguracją już dziś zapraszamy chętnych seniorów do zgłoszeń do drużynowego turnieju gry w kręgle, który przewidziany jest dla sześciu pięcioosobowych drużyn, składających się z osób w wieku 60+. Zgłoszone drużyny zagrają 10 czerwca (wtorek) w godzinach popołudniowych w Bowling Słowianka przy ul. Słowiańskiej 12. 

Poza świetną zabawą oraz integracją, dla trzech zwycięskich drużyn przewidziane są zaproszenia do lokalnej kawiarni.

Na zgłoszenia drużyn czekamy w terminie od 16 do 31 maja. Liczy się kolejność zgłoszeń. Regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym poniżej.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Spraw Społecznych pod numerem telefonu – 95 7 355 846.

Harmonogram wydarzeń VIII Gorzowskiego Tygodnia Seniora przedstawimy już wkrótce na stronie miasta.

Zachęcamy do zgłoszeń!   

Wydział Spraw Społecznych

powrót
DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.