Powróć do: Środowisko

Wyniki konkursu fotograficznego „Złap drzewa w kadr. Gorzów w zieleni”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs „Złap drzewa w kadr. Gorzów w zieleni” został rozstrzygnięty. Do udziału  zaprosiliśmy mieszkańców Gorzowa  tych starszych i tych młodszych wrażliwych na piękno przyrody - i nie zawiedliśmy się! Na konkurs wpłynęło około 50 niezwykle ciekawych i kreatywnych prac.

Największym zaskoczeniem i powodem do radości były liczne zdjęcia  nadesłane przez dzieci i młodzież. Pokazały nie tylko techniczne umiejętności, ale też wyjątkowe spojrzenie na drzewa – jako ważnego elementu miejskiego krajobrazu.

Konkurs pokazał, że drzewa to nie tylko tło zdjęć – to bohaterowie kadrów, które opowiadają historię relacji człowieka z naturą. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i już teraz zapraszamy do kolejnych eko-wyzwań!

 Po naradach udało się wyłonić zwycięzców.

W kategorii dorośli:

  • I miejsce – Dorota Tomaszczyk
  • II miejsce -Agnieszka Sobczak
  • III miejsce -Alan Nowicki
  • Wyróżnienie -Tomasz Rybak
  • Nagroda specjalna – Ewa Łechtańska-Święcich

 

W kategorii dzieci i młodzież:

  • I miejsce – Marta Żytnicka
  • II miejsce – Kalina Kobiałka
  • III miejsce – Jan Bielski
  • Wyróżnienie: Antoni Hołyński, Jan Kustosz, Jan Przybylski, Sofie Hultman
  • Nagroda specjalna- Kornelia Tomaszczyk

O terminie i miejscu odbioru nagród uczestnicy zostaną powiadomieni indywidualnie.

powrót
DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.