Powróć do: Środowisko

Mój własny ogródek pełen owoców i warzyw

Konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III gorzowskich szkół podstawowych „JAK SOBIE WYOBRAŻAM MÓJ WŁASNY OGRÓDEK PEŁEN WARZYW I OWOCÓW” przeprowadzony został jako element kampanii edukacyjnej „Każdy konsument warzyw i owoców świadomym ich producentem – i Ty możesz zostać miejskim ogrodnikiem, a nawet rolnikiem”.

 

Spośród nadesłanych 103 prac plastycznych wybrano 6 najciekawszych.

Wyłoniono laureatów, którymi są:

 

  • Anna Bloch ze SP nr 12 – I miejsce za pracę „Jak sobie wyobrażam mój własny ogródek”
  • Julia Czerniewska ze SP nr 10 – II miejsce za pracę „Stokrotkowe pole”
  • Stanisław Żelichowski ze SP nr 12 – III miejsce za pracę „Jak sobie wyobrażam mój własny ogródek”
  • Zuzanna Jasińska ze SP nr 12 - wyróżnienie za pracę „Jak sobie wyobrażam mój własny ogródek”
  • Alicja Banasiak ze SP nr 15 - wyróżnienie za pracę „Magiczny ogród”
  • Hanna Czaińska z SP nr 15 - wyróżnienie za pracę „Mój wymarzony ogród”.

 

Prace Plastyczne laureatów w galerii zdjęć.

 

Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa

powrót
DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.