Powróć do: Środowisko

Konkurs na stworzenie i wykonanie „Eko-Logo” dla uczniów klas I-III szkół podstawowych

 

 

Prezydent Miasta Gorzowa Wlkp.  w ramach programu edukacyjno- informacyjnego „DziałaMY dla bioróżnorodności” ogłasza konkurs na stworzenie i wykonanie „Eko-Logo” dla uczniów klas I-III gorzowskich szkół podstawowych.

Konkurs ma na celu:

  • poznanie bioróżnorodności Gorzowa Wlkp. oraz form ochrony przyrody w mieście;
  • wskazanie odpowiedzialności indywidulanej i społecznej za działania człowieka wobec środowiska,
  • uświadomienie dzieciom i młodzieży znaczenia owadów zapylających w otoczeniu miejskim;
  • rozwijanie kreatywności i twórczej wyobraźni dzieci i młodzieży;
  • zwiększenie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży;
  • uwrażliwienie na piękno przyrody;
  • kształtowanie postaw proekologicznych.

 Szkoły chętne do udziału w konkursie powinny zapoznać się z regulaminem konkursu i jego załącznikami, które dostępne są również w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. przy ul. Myśliborskiej 34 pok.13 lub 18, tel. 95/7355 808.

Termin dostarczenia prac  do 18 czerwca 2024 r.

Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości. 

Zadanie  zrealizowane zostało w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej  "DziałaMY dla bioróżnorodności"  dofinansowanej ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

powrót
DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.