Powróć do: Środowisko

Rozstrzygnięcie konkursu na eko-zabawkę pn. „Eko-pojazdy na start”

 

 

Konkurs na wykonanie eko-zabawek pn. „Eko-pojazdy na start” dla uczniów klas I-III gorzowskich szkół podstawowych został rozstrzygnięty.

Uczniowie wykonywali ze zużytych materiałów/ surowców eko-pojazdy: samochody, autobusy, kolejki, pociągi, rowery, hulajnogi. Komisja konkursowa oceniła nadesłane filmy i prezentacje z procesu powstawania eko-pojazdów. 

Konkurs jest jednym z elementów programu edukacyjno-informacyjnego pn. „Czysta i zrównoważona mobilność”, który dofinansowany jest z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze. w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy wygranej.

  • I miejsce Szkoła Podstawowa nr 15 w Gorzowie Wlkp.
    Klasa 3 B
    Eko-pojazdy – przyszłość bez emisji
    Praca do pobrania tutaj

  • II miejsce Szkoła Podstawowa nr 5 w Gorzowie Wlkp.
    Klasa  1 A
    Eko-pojazdy na start
    Praca do pobrania tutaj

  • III miejsce Szkoła Podstawowa nr 13 w Gorzowie Wlkp.
    Klasa 3 g
    Żyj w przyrodzie z Eko w zgodzie
    Praca do pobrania tutaj

powrót
DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.