Powróć do: Środowisko

Rozstrzygnięcie konkursu „Eko-pojazdy na ulicach mojego miasta”

 

 

Konkurs „Eko-pojazdy na ulicach mojego miasta” dla gorzowskich przedszkolaków został rozstrzygnięty.

Dzieci miały za zadanie wykonać w grupie pracę plastyczną, która przedstawiać będzie własną wizję eko-pojazdów na ulicach miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

Konkurs jest jednym z elementów programu edukacyjno-informacyjnego pn. „Czysta i zrównoważona mobilność”, który dofinansowany jest z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze. w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy wygranej.

  • I Miejsce Przedszkole Miejskie nr 2
    Wiosenny spacer szlakiem nadwarciańskim
  • II Miejsce Przedszkole Miejskie nr 21
    Eko – pojazdy w Gorzowie Wlkp.
  • III Miejsce Przedszkole Miejskie nr 30
    Pojazd przyszłości 
Zwycięskie prace prezentujemy poniżej.
I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:

powrót
DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.