Powróć do: Środowisko

Konkurs dla uczniów klas I-III na wykonanie eko-zabawek

Prezydent Miasta Gorzowa Wlkp.  w ramach programu edukacyjno- informacyjnego „Czysta i zrównoważona mobilność” ogłasza konkurs dla uczniów klas I-III gorzowskich szkół podstawowych na wykonanie eko-zabawek  pn. „Eko-pojazdy na start”.

Konkurs ma na celu:

  • zwiększenie świadomości ekologicznej dzieci;
  • promocja proekologicznych środków transportu;
  • zwiększenie świadomości ekologicznej dzieci poprzez zrozumienie roli transportu niskoemisyjnego;
  • zwrócenie uwagi na to, że jazda rowerem ma wymiar krajoznawczy i prozdrowotny;
  • uwrażliwienie dzieci na potrzebę ochrony środowiska, w którym żyją;
  • poznanie problemów związanych z ruchem pojazdów w Gorzowie Wlkp.;
  • rozwijanie wrażliwości artystycznej i ekologicznej;
  • rozwijanie kreatywności i twórczej wyobraźni dzieci;
  • prezentację twórczości dzieci.

Szkoły  chętne do udziału w konkursie powinny zapoznać się z regulaminem konkursu i jego załącznikiem, które dostępne są również w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. przy ul. Myśliborskiej 34 pok.13 lub 18, tel. 957355 808.

Termin dostarczenia prac plastycznych: do 22 kwietnia 2024 r.

Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości.

Dla laureatów organizator przewiduje atrakcyjne nagrody. 

 

Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa

Eko-pojazdy na start

powrót
DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.