Powróć do: Środowisko

Uczniowie Ogrodnika zasadzili 1000 drzew

Uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Ogrodniczych w Gorzowie Wlkp. wraz z Wydziałem Ochrony Środowiska i Rolnictwa UM oraz Nadleśnictwem Kłodawa posadzili tysiąc świerków.

W dniu 28.04.2023 r. młodzież klas pierwszych wraz z nauczycielami Zespołu Szkół Ogrodniczych w Gorzowie Wlkp., z pracownikami Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. oraz panią Aleksandrą Popiołek z Nadleśnictwa Kłodawa sadziła 1000 sztuk świerków na działce miejskiej nr ewid. 166/3 położonej w obrębie Karnin. Na początku spotkania Pani Aleksandra udzieliła instrukcji jak prawidłowo należy posadzić drzewo, po czym przystąpiono do działania… Młodzież podeszła do sadzenia bardzo entuzjastycznie i opracowała swój własny system pracy.

 Brawo za pomysłowość! Dziękujemy bardzo młodzieży i nauczycielom za czynny udział w sadzeniu drzew.

 Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa

 Zdjęcia: Małgorzata Antonowicz - Walczak

powrót
DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.