Powróć do: Środowisko

Nowe budki w parku Kopernika

We wtorek (28 marca) uczniowie SP nr 20, SP nr 21, SP nr 16 i SP Montessori w Gorzowie Wielkopolskim wraz z pracownikami Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. oraz panią Agnieszką Trawińską z Nadleśnictwa Kłodawa, zawieszali w parku Kopernika własnoręcznie zrobione budki dla ptaków.

Spotkanie rozpoczęło się pogadanką przeprowadzoną przez panią Agnieszkę Trawińską na temat potrzeby wspomagania ptaków w znajdowaniu odpowiednich miejsc lęgowych na terenie miasta. Dzieci od pani z Nadleśnictwa Kłodawa dostały Niemapę „Lasy północno – zachodniej Polski”.

Dziękujemy nauczycielom i uczniom szkół za zaangażowanie w akcję budowania budek dla ptaków.

Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa

Fot. Małgorzata Antonowicz-Walczak

powrót
DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.