Powróć do: Środowisko

Młodzież posadziła las

Jednym z zadań tegorocznej miejskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej było sadzenie lasu, które odbyło się pod hasłem „Dla Was i dla nas sadzimy las”.

Młodzież dwóch klas ósmych: Szkoły Podstawowej nr 11 oraz Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego na działce miejskiej  nr ewid. 166/3 położonej w obrębie 14 - Karnin pod opieką nauczycielek i pod nadzorem pracowników Nadleśnictwa Kłodawa posadziła sadzonki drzew.

Wprowadzenie do zasad sadzenia drzew, roli lasów dla środowiska przyrodniczego przeprowadził leśnik z Nadleśnictwa Kłodawa pan Kamil Blask.

Młodzież wykonywała pracę z ogromnym zaangażowaniem i zapałem. Wspólne zdjęcia na tle „naszego lasu” podkreśliły radość z osiągniętego celu. Piękna pogoda dopełniła dzieła. Wszyscy zadeklarowali chęć udziału w kolejnych takich akcjach.

 

Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa

powrót
DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.