Powróć do: Środowisko

"Gorzowskie drzewa w obiektywie" - wyniki konkursu fotograficznego

Ogłoszony przez Prezydenta Miasta w ramach kampanii edukacyjno-promocyjnej „Zazieleńmy Gorzów” konkurs fotograficzny dla mieszkańców pt.: „Gorzowskie drzewa w obiektywie” został rozstrzygnięty. Swoje prace nadesłało 27 osób, spośród których wyłoniono laureatów.

Oto wyniki konkursu. 

W kategorii wiekowej "Młodzież" oceniono prace 17 uczestników.

Nagrodzeni:

  • I miejsce –  Weronika Lukhovetska
  • II miejsce – Solomiia Slota
  • III miejsce – Antoni Hołyński

 

Wyróżnieni:

  • 1) Liwia Bandera
  • 2) Anna Wąchalska
  • 3) Kinga Zakrzewska

 

W kategorii wiekowej "Dorośli" oceniono prace 10 uczestników.

Nagrodzeni:

  • I miejsce –  Aneta Felka
  • II miejsce – Agnieszka Szkudlarek
  • III miejsce – Alisa Faraponova

 

Wyróżnieni:

  • 1) Krystyna Karcz
  • 2) Kamila Czaińska

 

O terminie i miejscu odbioru nagród uczestnicy zostaną powiadomieni indywidualnie. Wybrane fotografie wykonane przez nagrodzonych laureatów przedstawione są w poniższej galerii.

  

Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa

fot. Aneta Felka

powrót
DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.