Powróć do: Środowisko

Warsztaty terenowe dla przedszkolaków

Laureaci I-III miejsc konkursu plastycznego Moje ulubione drzewo” w dniach 23-24 czerwca 2022 roku wzięli udział w tematycznych warsztatach terenowych „Jakie to drzewo”, które zostały przeprowadzone w gorzowskich parkach.

Grupa „Kangurki” z Przedszkola Miejskiego  nr 6 oraz Grupa „Starszaki”  z Przedszkola Miejskiego nr 2  miały warsztaty w Parku Siemiradzkiego, a grupa „Motylki” z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 9 w parku przy Muzeum Jana Dekerta.

Dzieci poznawały walory przyrodnicze parków znajdujących się w sąsiedztwie ich przedszkoli. Uczyły się rozpoznawać gatunki drzew, wysłuchały ciekawostek o nich. Poznawały nasiona i owoce drzew, a także rozróżniały drzewa po liściach. Uczestniczyły w zabawach ruchowych na parkowych polanach. Był to bardzo miły i pożyteczny czas spędzony na łonie przyrody.

Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa

 

powrót
DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.