Powróć do: Środowisko

V Międzyszkolna Grywalizacja Ekologiczna „Jak dbam, tak mam” 2022

Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi serdecznie zaprasza uczniów czwartych klas szkół podstawowych z województwa lubuskiego do udziału w V Międzyszkolnej grywalizacji ekologicznej „Jak dbam, tak mam” pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty.       

 

Tegoroczna edycja grywalizacji odbywa się w ramach projektu grantowego "Sprawnie - lokalnie - globalnie" realizowanego ze środków Fundacji ORLEN. 

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca w formie wypełnionego formularza on-line.

Osoba do kontaktu: Agnieszka Żelazna, aga1zel@wp.pl, 509 385 193

Więcej informacji znajdziesz w załącznikach, które są do pobrania poniżej.

plakat grywalizacja

Pliki do pobrania:

powrót
DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.