Powróć do: Środowisko

Wybrano najciekawsze przebranie

Konkurs na najciekawsze przebranie „Jestem moim ulubionym regionalnym warzywem lub owocem” skierowany do dzieci z gorzowskich przedszkoli został rozstrzygnięty.

Konkurs był jednym z elementów kampanii edukacyjnej „Każdy konsument warzyw i owoców świadomym ich producentem – i Ty możesz zostać miejskim ogrodnikiem, a nawet rolnikiem”.

Przedmiotem konkursu było przygotowanie przebrań przedstawiających regionalne warzywo lub owoc i zaprezentowanie ich na jesiennym balu przedszkolnym. Na podstawie nadesłanych przez 21 przedszkoli fotorelacji z balu, jury oceniło przebrania, bale i wyłoniło laureatów konkursu, którymi są:

•  I miejsce - Przedszkole Miejskie nr 23
  • II miejsce - Przedszkole Miejskie nr 22
  • III miejsce - Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27

- wyróżnienie - Przedszkole Miejskie nr 16

- wyróżnienie - Przedszkole Miejskie nr 19

- wyróżnienie - Przedszkole Miejskie nr 25

Tutaj można zapoznać się z relacją zwycięskiego przedszkola.

Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa