Powróć do: Środowisko

Wyniki konkursu Warzywa, owoce i zioła na moim balkonie

Konkurs "Warzywa, owoce i zioła na moim balkonie" dobiegł końca. Był on jednym z elementów kampanii edukacyjnej Każdy konsument warzyw i owoców świadomym ich producentem  – i Ty możesz zostać miejskim ogrodnikiem, a nawet rolnikiem”.

Laureatami konkursu zostali: Paulina Dąbek, Ewa Czerczak, Sylwia Stankowska, Waldemar Szewczynko, Bartosz Zakrzewski i Zenon Chojak, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Jak pokazały fotografie nadesłane przez uczestników, nawet na niewielkich balkonach można z powodzeniem stworzyć ogródek owocowo-warzywno-ziołowy. Takie mini uprawy dają plony i zadowolenie  ich właścicielom. Mamy nadzieję, że  inni mieszkańcy, idąc za przykładem uczestników konkursu, spróbują  w nowym sezonie swoich sił w uprawie roślin, nie tylko ozdobnych.

Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa

Fot. Ewa Czerczak

 

powrót
DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.