Powróć do: Środowisko

W Dniu Ziemi sadzili świerki

22 kwietnia w Światowy Dzień Ziemi młodzież z klasy VII a i VII b wraz z nauczycielami z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 16 w Gorzowie Wlkp., z pracownikami Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. oraz panią Aleksandrą Popiołek i Panem Marcinem Kozłowskim z Nadleśnictwa Kłodawa sadziła świerki w Parku Słowiańskim. 

Na początku spotkania Pan Marcin wyjaśnił nam jak prawidłowo należy posadzić drzewo, po czym przystąpiliśmy do działania… A że aura nam sprzyjała i pogoda była piękna, to sadzenie drzewek szło bardzo sprawnie. 

Dziękujemy młodzieży i nauczycielom za czynny udział w sadzeniu drzew.

Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa

Fot. Renata Jurkowska

powrót
DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.