Na Staszica potrzebne głosowanie
Po spotkaniu na Staszica wiemy już, że zadanie do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego 2025 musi zostać wyłonione w październikowym głosowaniu.
Projekty, które pojawią się na karcie do głosowania to:
pojedynczo:
- przebudowa chodnika przy ul. Fredry (od skrzyżowania z ul. Wyczółkowskiego do ul. Matejki) za 320 000 zł
- naprawa drogi dojazdowej do garaży przy ul. Niemcewicza za 390 000 zł
- wymiana nawierzchni asfaltowej przy ul. Malczewskiego oraz przebudowa chodnika wraz ze schodami pomiędzy ul. Malczewskiego i Stanisławskiego za 285 481,89 zł
- remont nawierzchni ul. Kołłątaja od ul. Malczewskiego do ul. Stanisławskiego wraz z miejscami postojowymi od strony szkoły SP 11 za 220 025,62 zł
- remont chodnika wzdłuż ul. Kasprowicza (od ul. Chopina do ul. Kossaka) wraz z budową miejsc parkingowych przy Przedszkolu nr 14 za 454 420 zł
- wymiana nawierzchni asfaltowej na części ul. Lelewela wraz z zatoką parkingową oraz remont/przebudowa 2 chodników za 330 799 zł
pakiet:
- nasadzenia drzew na placu pomiędzy ul. Dunikowskiego a Niebieskim Pawilonem za 17 600 zł
- remont nawierzchni na ul. Fredry (górnej) i części ul. Matejki (górnej) na odcinku ok. 450 m za 421 738 zł
Łączna wartość pakietu to: 439 338 zł.
Zadanie „Nasadzenia drzew na skwerze między ul. Skłodowskiej-Curie i Wyspiańskiego” zostało wycofane.
Dziękujemy za tak liczne przybycie.
Lista projektów zgłoszonych w tej edycji budżetu obywatelskiego wraz z ich opisem znajduje się na stronie: gorzow.budzetobywatelski.pl. Ponieważ trwa jeszcze procedura rozpatrywania złożonych odwołań, lista ta może się zmienić. Wnioskodawcy otrzymają odpowiedź na swoje odwołanie najpóźniej na 7 dni przed terminem spotkania dla kategorii, w której ich zadanie zostało złożone. Informacja o statusie zadania na stronie zostanie wtedy uaktualniona.
Zapraszamy na kolejne spotkania dyskusyjne. Przed nami jeszcze:
- Słoneczne 16.09. godz. 17:30, Klub Zodiak, ul. Słoneczna 62a
- Wieprzyce/Małyszyn 17.09. godz. 17:30, SP12, ul. Dobra 16
- Piaski 19.09. godz. 17:30, SP21, ul. Taczaka 1
- Dolinki 23.09. godz. 17:30, SP9, ul. Nowa 7
- Europejskie 24.09. godz. 17:30, SP11, ul. Stanisławskiego 2
- Zakanale 26.09. godz. 17:30, SP4, ul. Kobylogórska 110
- Spotkanie oświatowe 30.09. godz. 17:30, MCK Klub Kultury Jedynka
- Spotkanie ogólnomiejskie 01.10. godz. 17:30, MCK Klub Kultury Jedynka
Do zobaczenia!
Wydział Konsultacji, Rewitalizacji i Współpracy z NGO
Fot. Anna Pękalska, Klaudia Jodłowska