Wykład z cyklu Spotkania ze Sztuką - „O artystkach z Polski”
Wykład ilustrowany, na którym podjęty zostanie temat artystek - kobiet, które dzięki malarstwu przekazywały ważne dla nich treści na temat swojej kondycji, przeżyciach i miejscu w świecie. Spotkanie poprowadzi historyczka sztuki Aleksandra Przybyszewska. Wstęp wolny
INKLUZYWNA PRACOWNIA EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ
ul. Chrobrego 13
Data wydarzenia: 17.11.2022
Godzina: 17:00