Wernisaż wystawy pisanek 49. Ogólnopolskiego Konkursu Pisanek im. Michała Kowalskiego

Związek Ukraińców i Zjednoczenie Łemków – zarządy kół w Gorzowie Wielkopolskim oraz Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim zapraszają na otwarcie wystawy pisanek, które nadesłano na 49. Ogólnopolski Konkurs Pisanek im. Michała Kowalskiego.

Wernisaż odbędzie się 10 kwietnia 2022 roku (Niedziela Palmowa) o godz. 15:00 w Spichlerzu – filii Muzeum Lubuskiego im Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Fabrycznej 1-3 w Gorzowie Wielkopolskim.

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków budżetu miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

Data wydarzenia: 10.04.2022
Godzina: 15:00
powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia