Spotkanie z Angeliką Kuźniak – reporterką, pisarką, autorką książek

Autorka książek: „Marlene”, „Papusza”, „Boznańska. Non finito”, „Stryjeńska. Diabli nadali”, „Czarny anioł. Opowieść o Ewie Demarczyk” i in. Moderacja: Sławomir Szenwald 

s. 8 

Data wydarzenia: 16.09.2025
Godzina: 17:00
Miejsce wydarzenia: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta, ul. Sikorskiego 107
Rodzaj wydarzenia: Spotkanie, Literatura
powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia