Zmiany w czasie pracy UM

Zdjęcie do Zmiany w czasie pracy UM

W pierwszy wtorek 2022 roku (4 stycznia) magistrat będzie otwarty krócej – do godziny 15.30, a w pierwszy piątek (7 stycznia) Urząd Miasta będzie nieczynny.

Zmiany mają związek z Kodeksem pracy, który przyznaje pracownikom prawo do dnia wolnego od pracy w zamian za święto, które przypada w sobotę (tj. 25 grudnia i 1 stycznia).

Wydział Promocji i Informacji

Fot. Archiwum UM

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności