Wizyta ministra sportu
Prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki spotkał się w piątek z ministrem sportu i turystyki Sławomirem Nitrasem.
Rozmawiali o sportowym Gorzowie, o wydarzeniach i inwestycjach w sport. Prezydent zaprezentował ministrowi halę Arena Gorzów i mówił o możliwości organizacji w niej atrakcyjnych wydarzeń sportowych.
Wcześniej minister Nitras obejrzał też stadion lekkoatletyczny i odwiedził gorzowski AWF.
Wiesław Ciepiela
Rzecznik prasowy
Rzecznik prasowy
Fot. Łukasz Kulczyński