Szacunek i uznanie dla pracowników socjalnych

Zdjęcie do Szacunek i uznanie dla pracowników socjalnych

21 listopada to święto pracowników instytucji pomocy społecznej, zaangażowanych w pomoc osobom i rodzinom najbardziej potrzebującym. To dzień przypominający, że wśród nas są ludzie potrzebujący empatii, zrozumienia i wsparcia.

W tym wyjątkowym dniu posyłamy do Państwa nasze serdeczne myśli i słowa wdzięczności. Wasz trud i pasja włożona w niełatwą, codzienną pomoc osobom potrzebującym zasługuje na najwyższą pochwałę i podziękowanie - napisali w okolicznościowym liście prezydent Jacek Wójcicki i wiceprezydent Małgorzata Domagała.   

Pracownicy instytucji pomocy społecznej są najbliżej osób w trudnej sytuacji życiowej. Od ich pracy, zaangażowania, kompetencji oraz zrozumienia zależy często los potrzebujących pomocy.

Dziś, w Wasze święto, niech nam wolno będzie złożyć najserdeczniejsze życzenia; by pomoc drugiemu człowiekowi stała się dla Was prawdziwym spełnieniem i przyniosła satysfakcję. Niech każdy Wasz dzień będzie wypełniony ludzką przyjaźnią, serdecznością oraz wdzięcznością i niech nigdy Was nie opuszcza siła i pogodne serce – napisali prezydenci Gorzowa.

 

Wydział Promocji i Informacji

Fot. Archiwum UM

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności