Po dowód osobisty do 13.30

Zdjęcie do Po dowód osobisty do 13.30

W najbliższy piątek (31 marca) obsługa klientów Urzędu Miasta, związana z dowodami osobistymi (składanie wniosków o ich wydanie lub ich odbiór), będzie skrócona do godziny 13.30.

Powodem jest konieczność wdrożenia zmiany oprogramowania przez Ministerstwo Cyfryzacji.

Ewidencja Ludności w pozostałych sprawach będzie pracować bez zmian.

Wydział Spraw Obywatelskich

Fot. Jan Wojtanowski

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności