Po dowód osobisty do 13.30
W najbliższy piątek (31 marca) obsługa klientów Urzędu Miasta, związana z dowodami osobistymi (składanie wniosków o ich wydanie lub ich odbiór), będzie skrócona do godziny 13.30.
Powodem jest konieczność wdrożenia zmiany oprogramowania przez Ministerstwo Cyfryzacji.
Ewidencja Ludności w pozostałych sprawach będzie pracować bez zmian.
Wydział Spraw Obywatelskich
Fot. Jan Wojtanowski