Laptopy dla szkół

Zdjęcie do Laptopy dla szkół

1860 nowych laptopów trafi do gorzowskich szkół. Ta znacząca dostawa, warta 5,4 mln złotych, jest efektem starań władz oświatowych miasta i podpisania umowy z państwowym instytutem badawczym - Naukową i Akademicką Siecią Komputerową (NASK).

Teraz, aby laptopy trafiły do gorzowskich placówek oświatowych, Wydział Edukacji Urzędu Miasta przygotowuje podział na poszczególne szkoły oraz upoważnienia dla dyrektorów do odbioru. Zgodnie z umową nowoczesny sprzęt może być wykorzystywany na potrzeby zajęć, w pracowniach oraz do usprawnienia funkcjonowania szkół.

Wiesław Ciepiela
Rzecznik prasowy

Fot. Freepik.com

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności