Gorzów bez syren

Zdjęcie do Gorzów bez syren

W niedzielę 10 kwietnia o godzinie 8.41 w całym kraju odbędzie się próba syren alarmowych.  Prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki zdecydował, że w naszym mieście nie zostaną włączone.

Istnieje wiele metod uhonorowania ofiar katastrofy smoleńskiej. W Gorzowie zostaną upamiętnione – jak co roku – przez złożenie kwiatów na grobach Anny i Bartosza Borowskichpowiedział prezydent Wójcicki.

Dodatkowym aspektem jest niewywoływanie niepokoju, zarówno wobec mieszkańców Gorzowa, jak i wobec przebywających u nas obywateli Ukrainy.

Nie chcemy wywoływać paniki wśród uchodźców, dla których taki sygnał to zagrożenie życiadodał prezydent.

Wydział Promocji i Informacji

Fot. Archiwum UM

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności