Arena wiceliderem w konkursie na Budowę Roku

Zdjęcie do Arena wiceliderem w konkursie na Budowę Roku

Hala widowiskowo - sportowa Arena Gorzów nie tylko znalazła się wśród inwestycji ubiegających się o tytuł Budowy Roku 2023, ale została wiceliderem konkursu.

Nasza hala zdobyła Nagrodę II Stopnia, a gorzowską budowlę wyprzedziła inwestycja z Wałcza.

W imieniu miasta Gorzowa i wyznaczonego przez miasto inwestora - Centrum Sportowo–Rehabilitacyjnego Słowianka, nagrodę odebrała prezes GIM Agnieszka Surmacz, która jako wiceprezes Słowianki nadzorowała budowę Areny.

Konkurs na Budowę Roku organizowany jest przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, a patronat honorowy objęło Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

Wiesław Ciepiela
Rzecznik prasowy

Fot. UM

Galeria zdjęć

N5 N1
powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności