Wykład z cyklu Spotkania ze Sztuką - „O artystkach z Polski”

Wykład ilustrowany, na którym podjęty zostanie temat artystek - kobiet, które dzięki malarstwu przekazywały ważne dla nich treści na temat swojej kondycji, przeżyciach i miejscu w świecie. Spotkanie poprowadzi historyczka sztuki Aleksandra Przybyszewska. Wstęp wolny 

INKLUZYWNA PRACOWNIA EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ 

ul. Chrobrego 13 

Data wydarzenia: 17.11.2022
Godzina: 17:00
powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia