Przyjazne serca mnie ogrzewają – seminarium poświęcone Marii Przybylak
Przyjazne serca mnie ogrzewają – seminarium poświęcone Marii Przybylak w 20. rocznicę śmierci poetki. Współorganizator: Związek Literatów Polskich
sala 110
Data wydarzenia: 12.05.2025
Godzina: 17:00
Miejsce wydarzenia:
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta, ul. Sikorskiego 107
Rodzaj wydarzenia:
Spotkanie,
Literatura,
Wykład