Przyjazne serca mnie ogrzewają – seminarium poświęcone Marii Przybylak

Przyjazne serca mnie ogrzewają – seminarium poświęcone Marii Przybylak w 20. rocznicę śmierci poetki. Współorganizator: Związek Literatów Polskich

sala 110

Data wydarzenia: 12.05.2025
Godzina: 17:00
Miejsce wydarzenia: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta, ul. Sikorskiego 107
Rodzaj wydarzenia: Spotkanie, Literatura, Wykład
powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia