Irena i Tadeusz Byrscy piszą do Czesława Miłosza – spotkanie literackie

Irena i Tadeusz Byrscy piszą do Czesława Miłosza – spotkanie literackie

Prowadzone przez dr Krystynę Kamińską oraz czytanie performatywne korespondencji Byrskich z Miłoszem w wykonaniu aktorów Marzeny Wieczorek i Artura Nełkowskiego.

Występ grupy „Teatralni” z II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie

sala 8

Data wydarzenia: 13.05.2025
Godzina: 17:00
Miejsce wydarzenia: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta, ul. Sikorskiego 107
Rodzaj wydarzenia: Spektakl, Spotkanie, Literatura
powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia