Inauguracja Sezonu Kulturalnego 2022/2023

motyle

Niezwykłe statuetki, wielobarwne „Motyle” autorstwa artysty-rzeźbiarza Andrzeja Moskaluka, jak również medale i odznaczenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego trafią do znanych i zasłużonych dla kultury gorzowian. Nagroda ta jest przyznawana nieprzerwanie od 1999 roku za osiągnięcia we wszystkich dziedzinach kultury i sztuki.

Inauguracja Sezonu Kulturalnego to również ważne wydarzenie artystyczne. Oprawą artystyczną tegorocznej gali będzie koncert Marka Konarskiego TRIO & Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej. Koncert jest wyjątkowym projektem, realizowanym wspólnie przez Marka Konarskiego – niezwykle utalentowanego saksofonistę, stypendystę Miasta Gorzowa Wielkopolskiego oraz muzyków Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej. Za pulpitem dyrygenckim stanie tym razem maestro Wojciech Semerau - Siemianowski – wszechstronny, obdarzony wielkim talentem, dyrygent młodego pokolenia.

Na tegoroczną edycję Gali Inauguracji Sezonu Kulturalnego można uzyskać bezpłatne wejściówki, które czekają na zainteresowanych w kasie Filharmonii Gorzowskiej.

Data wydarzenia: 04.11.2022
Godzina: 18:00
powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia