Życzenia dla sportowców
6 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Sportu. Najlepsze życzenia wszystkim osobom związanym z gorzowskim sportem – sportowcom, trenerom i działaczom – złożyli prezydent Jacek Wójcicki i wiceprezydent Małgorzata Domagała.
Całej sportowej rodzinie życzę, aby rozwijała się i osiągała zamierzone cele, aby stawiała sobie coraz wyżej poprzeczkę. Ogromne gratulacje za osiągnięte wyniki sportowe, za świetną promocję naszego miasta i serdeczne życzenia kolejnych sukcesów – powiedział prezydent Wójcicki.
Sport jest nośnikiem pozytywnych wartości. Życzę Państwu i sobie, aby na poziomie zarówno amatorskim, jak i zawodowym, sport dostarczał nam wszystkim zawsze niesamowitych wrażeń i wielkich emocji – dodała wiceprezydent Domagała.
Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju obchodzony jest 6 kwietnia. Upamiętnia otwarcie w Atenach w 1896 roku pierwszych letnich igrzysk olimpijskich w epoce nowożytnej.
Wydział Promocji i Informacji
Fot. Bartłomiej Nowosielski