Zapadliska na bulwarze

Zdjęcie do Zapadliska na bulwarze

Służby miejskie, nadzorujące gorzowskie bulwary, podczas codziennego przeglądu zauważyły zapadliska w rogach przystani na Bulwarze Zachodnim. 

Zapadanie się nawierzchni jest najprawdopodobniej skutkiem długo utrzymującego się stanu wody, z jakim mieliśmy do czynienia w pierwszych miesiącach tego roku.

Przestrzeń przy przystani, ze względów bezpieczeństwa, została zagrodzona. 

Teren zostanie zbadany, a następnie naprawiony. Do tego czasu nie będzie możliwe - w tym miejscu - przejście dolnym tarasem.

Wydział Promocji i Informacji

Fot. UM

 

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności