Selekcja śmieci i na bulwarach

Zdjęcie do Selekcja śmieci i na bulwarach

W czwartek i w piątek pracownicy Gorzowskiego Rynku Hurtowego montowali na obu bulwarach nowe pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów. Trwa „wiosenne odświeżanie" nabrzeży; odnawianie infrastruktury na tarasach górnych i usuwanie błota na dolnych tarasach.

Zamontowano cztery zestawy śmietników, po dwa na bulwarze zachodnim i wschodnim. Każdy umożliwia sortowanie odpadów na pięć frakcji.

Chcemy, aby w Gorzowie nad Wartą było czysto i ekologicznie. To już nasze kolejne działanie, aby pomóc w zachowaniu porządku na nabrzeżu – podkreśliła prezes GRH Agata Dusińska.

Rok temu spółka nabyła i rozstawiła dodatkowe, trwałe śmietniki z betonu.

Trwa „wiosenne” odnawianie bulwarów; na górnym tarasie w piątek czyszczona była kostka, sprawdzany stan schodów, poręczy i ławek. Na dolnym tarasie jest już wyczyszczona ścieżka, po której można spacerować, a na początku przyszłego tygodnia całkowicie zostanie usunięte błoto i zanieczyszczenia, które naniosła Warta.

Wydział Promocji i Informacji

Fot. GRH

Galeria zdjęć

IMG_5249 IMG_5250 IMG_5254 IMG_5256 dc56ffa9-a60f-4f9f-9404-8362693988f7 e8581853-2b50-44b9-a9ec-97551c89fb1a IMG_5251 IMG_5257
powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności