Potrzebujący otrzymają ciepło

Zdjęcie do Potrzebujący otrzymają ciepło

PGE Energia Ciepła w ramach ogólnopolskiego programu „Dzielimy się ciepłem” przekazała w czwartek Gorzowskiemu Centrum Pomocy Rodzinie 30 tysięcy zł. Celem programu jest wsparcie osób i instytucji poprzez dopłaty do ich rachunków za ogrzewanie i ciepłą wodę.

Symboliczny czek odebrała wiceprezydent Gorzowa Małgorzata Domagała.

Pomoc finansowa z piątej już edycji tego programu trafi do 31 gorzowskich rodzin, które są pod opieką GCPR oraz korzystają z ciepła z gorzowskiej elektrociepłowni.

Program „Dzielimy się ciepłem” PGE Energia Ciepła realizuje w miastach, w których ma swoje elektrociepłownie; m.in. w Toruniu, Gdańsku, Wrocławiu, Zielonej Górze, Krakowie, Bydgoszczy, Lublinie, Kielcach, Szczecinie i Rzeszowie.

Wydział Promocji i Informacji

Fot. Klaudia Guszpit

 

Galeria zdjęć

IMG_7939 IMG_7936 IMG_7941 IMG_7944
powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności