Odeszła Łucja Marczyk-Rajchel

Zdjęcie do Odeszła Łucja Marczyk-Rajchel

Z żalem zawiadamiamy o śmierci Łucji Marczyk-Rajchel, pisarki, działaczki społecznej, współzałożycielki Gorzowskiego Oddziału Związku Sybiraków. W swoich książkach opisywała osobiste doświadczenia zesłania. Odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi i Odznaką Honorową Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. 

Kondolencje i szczere wyrazy współczucia rodzinie, bliskim jak i wszystkim, których dotknęła ta śmierć, złożyli prezydent Gorzowa Wielkopolskiego Jacek Wójcicki oraz przewodniczący Rady Miasta Robert Surowiec.

Pogrzeb odbędzie się 10 kwietnia o godzinie 12:30 w kaplicy "Products" przy ulicy Żwirowej.

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności