Nowa wiata na koniec lata

Zdjęcie do Nowa wiata na koniec lata

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej nr 1 mają nowe miejsce do rekreacji. Zagospodarowano teren zielony przy domu, odrestaurowano oczko wodne, powstała także nowa wiata ogrodowa. W poniedziałek, 12 września, w obecności zaproszonych gości, mieszkańcy DPS uroczyście otworzyli nowe miejsce wypoczynku.

Inicjatorem i fundatorem terenu rekreacyjnego przy Domu Pomocy Społecznej nr 1 była Hurtownia Kwiatów i Art. Florystycznych „TIM”. Z inicjatywy firmy zagospodarowano teren, posadzono nowe rośliny i odrestaurowano oczko wodne. W nowym miejscu mieszkańcy DPS będą spotykać się na świeżym powietrzu i milo spędzać czas szczególnie w okresie wiosenno-letnim.  

W uroczystości otwarcia małej architektury wzięli udział: wiceprezydent Małgorzata Domagała, radna Anna Kozak, dyrektor Wydziału Spraw Społecznych Eliza Rudnicka;  dyrektor DPS nr 1 Barbara Kałużna wraz z pracownikami i mieszkańcami oraz właściciele firmy „TIM”. 

Chociaż nowa wiata została uruchomiona pod koniec lata, liczymy, że będzie służyła mieszkańcom DPS przez wiele kolejnych lat ciesząc ich wzrok pięknym wyglądem, zwłaszcza w okresach wiosenno-letnich. 

 

Wydział Spraw Społecznych

Fot. Łukasz Kulczyński

 


Galeria zdjęć

20220912-IMG_1365 20220912-IMG_1367 20220912-IMG_1374 20220912-IMG_1383 20220912-IMG_1389 20220912-IMG_1393 20220912-IMG_1396 20220912-IMG_1397 20220912-IMG_1399 20220912-IMG_1401 20220912-IMG_1405 20220912-IMG_1407 20220912-IMG_1414 20220912-IMG_1420 20220912-IMG_1425 20220912-IMG_1429 20220912-IMG_1440 20220912-IMG_1348 20220912-IMG_1349 20220912-IMG_1352 20220912-IMG_1354 20220912-IMG_1356 20220912-IMG_1359 20220912-IMG_1360 20220912-IMG_1362
powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności