NGO bliżej funduszy i współpracy

Zdjęcie do NGO bliżej funduszy i współpracy

W poniedziałek (12 maja) w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych pod hasłem "Rozwiń potencjał NGO z funduszami NIW". 

Wydarzenie zgromadziło około 50 reprezentantów trzeciego sektora nie tylko z Gorzowa Wielkopolskiego, ale także z ościennych gmin, stwarzając doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów.

Szkolenie poprowadził Michał Braun, dyrektor Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, który w wyczerpujący sposób przedstawił ofertę programową Instytutu. Uczestnicy zapoznali się z różnymi możliwościami finansowania swoich działań, a także chętnie korzystali z możliwości zadawania pytań.

Edyta Molska
Wydział Konsultacji, Rewitalizacji i Współpracy z NGO

Fot. Klaudia Guszpit

Galeria zdjęć

2 3 4 5 6 7 8 9
powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności