Kolejne 2 mln zł na halę

Zdjęcie do Kolejne 2 mln zł na halę

Przekazanie trzeciej transzy z 6 milionów zł zostało sformalizowane. Wicemarszałek Łukasz Porycki przywiózł do Gorzowa umowę w tej sprawie.

Kolejne 2 miliony złotych, czyli trzecia transza z kwoty 6 mln złotych, które zarząd województwa lubuskiego zadeklarował na budowę hali widowiskowo- sportowej w Gorzowie, zostały w poniedziałek przekazana umową, którą do Gorzowa przywiózł wicemarszałek Łukasz Porycki.

Teraz pieniądze trafią na konto Urzędu Miasta, z przeznaczeniem ich na prace inwestycyjne w hali.

Wiesław Ciepiela
Rzecznik prasowy

Fot. Bartłomiej Nowosielski

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności