Nabór uzupełniający na ławników
15 stycznia upływa termin zgłaszania kandydatów na ławników gorzowskich sądów – okręgowego i rejonowego. Ich kadencja rozpocznie się w 2024 i potrwa do 2027 roku.
Zgłoszenia należy kierować do Rady Miasta, za pośrednictwem biura Rady, które znajduje się w budynku głównym Urzędu Miasta przy ulicy Sikorskiego 4. Można tam odebrać karty zgłoszenia i uzyskać szczegółowe informacje o naborze.
Urząd Miasta Gorzowa Wlkp. - Biuro Rady Miasta, ulica Sikorskiego 4 pok. 217, 218 w poniedziałki, środy i czwartki w godz. 7.30-15.30, wtorki w godz.7.30 – 16.30, piątki, w godz.7.30 – 14.30 tel. (95) 7355672, 7355544.
Nieprzekraczalny termin zgłoszeń upływa 15 stycznia br. Szczegóły dotyczące procedury zgłoszeń i wymogów wobec kandydatów znajdują się tutaj.
Wydział Promocji i Informacji
Fot. UM