Sprzęt komputerowy trafił do odbiorców

Zdjęcie do Sprzęt komputerowy trafił do odbiorców

12 maja br. Miasto Gorzów Wielkopolski zakończyło wydawanie sprzętów komputerowych oraz urządzeń dodatkowych zakupionych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej V: Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia REACT-EU Działania 5.1: Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia dotyczące realizacji projektu grantowego „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”. 

W ramach projektu zakupiono dla 347 uczniów sprzęt komputerowy do nauki tj.: 293 laptopy i 39 zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem, 15 tabletów oraz dla 16 osób usługę abonamentową do Internetu mobilnego w tym router i kartę abonamentową. Z uzyskanych po przeprowadzeniu postępowań oszczędności, dokonano zakupu akcesoriów multimedialnych tj. etui na tablet, dyski zewnętrzne do zestawów komputerowych, torby na laptopy oraz pendrive dla każdego Grantobiorcy Ostatecznego.

Wydział Edukacji

Grafika: UM

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności